O Mnie

Hej nazywam się Milena i uwielbiam podróże i naukę ję… wróć! języki obce. :)

Bo sam proces nauki nie jest moją ulubiona czynnością, zdecydowanie bardziej lubię gotować, spać,  letnie wieczory, wiosenne spacery, nutellę…  Uwielbiam jednak ‘chłonąć’ nowe słówka, zwroty i rozumieć coraz więcej i mówić coraz lepiej.

Lubię gdy wszystko przychodzi łatwo i przyjemnie bo wtedy wszystko czego się uczę pozostaje w głowie na dłużej i niczym według zasady odruchu Pawłowa na samą myśl o takiej ‘nauce’ aż mi leci ślinka na myśl o nowopoznanym słownictwie.

Dlatego też szukam sposobów na naukę języków ale tych przyjemnych, z humorem, lekkich i z przymrużonym okiem. Podróże należą do jednych z nich… uwielbiam uczyć się języka za granicą ‘studiując’ menu w restauracjach, przysłuchując się piosenkom i wiadomościom w środkach masowego przekazu, podsłuchując codzienny slang lokalsów, gubiąc się i pytając o drogę itd. W związku z powyższym jestem również maniaczką obozów językowych za granicą oraz wszelkich innych obozów, dzięki którym podróże wzbogaca się o nabywanie ciekawych umiejętności zarówno tych intelektualnych jak i sportowych.

Ale nie samymi podróżami człowiek żyje, więc gdy nie podróżuję staram się trochę pisać, przejęłam stery tego bloga po moich znajomych, którzy totalnie oddali się podróżom i będę starała się godnie kontynuować ich dzieło.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>